DROGI PACJENCIE i GOŚCIU DERMAPOLIS,

Jako Zespół DERMAPOLIS Medical Dermatology Center staramy się przestrzegać wytycznych sanitarnych i zasad higieny, dotyczących bezpieczeństwa, aby powstrzymać infekcje wirusowe (w tym SARS-CoV-2) i bakteryjne.
Prosimy, przeczytaj uważnie poniższy tekst:

» czytaj więcej

Nasz Zespół

Lekarze
dr n. med. Edyta Gębska
Specjalista dermatolog z długim stażem klinicznym i doświadczeniem zawodowym w chorobach skóry oraz w prowadzeniu badań klinicznych. 

dr n. med. Agnieszka Sikora
Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem w badaniach klinicznych.


Nasze Pielęgniarki
To profesjonalistki, dla których praca pielęgniarki stanowi powołanie. Z uśmiechem na twarzy, choć często bardzo zmęczone, po dyżurach, wielu godzinach pracy w szpitalach i przychodniach, przyjeżdżają do naszych pacjentów, aby - pracować dalej.
Dzięki wzorowej, wieloletniej współpracy dały się poznać jako osoby odpowiedzialne i rzetelne, z bardzo dużą sprawnością w rutynowych zadaniach zawodowych, jak również wyzwaniach bardziej zaawansowanych u dorosłych i u dzieci. Od nie zawsze „zwykłego” pobrania krwi, poprzez zaawansowane procedury laboratoryjne w badaniach klinicznych, profesjonalne zaopatrzenie ran i owrzodzeń, diagnostykę alergologiczną, diagnostykę astmy. Dla nich – nie ma niemożliwego i za to podejście, za profesjonalizm, odpowiedzialność i troskę – bardzo im dziękujemy oraz szczerze je podziwiamy.
           „Nie boję się pracy, lubię pracować
           „ Lubię swoją pracę
           „ Ja po prostu lubię być pielęgniarką
To tylko niektóre cytaty, które skolekcjonowałyśmy przez lata pracy z nimi i już nie wyobrażamy sobie, aby z „tymi dziewczynami” nie pracować…
                                                              EG&AS

Nasze Pielęgniarki to Panie: Maria Grechuta, Małgorzata Dyl-Kusa, mgr Małgorzata Lipka oraz mgr Małgorzata SkrzypczykOgniwem dopełniającym nasz Zespół jest personel administracyjny, który czuwa na straży harmonii i porządku w codziennej pracy.  Tworzy go mgr Ewa Krentorz-Biela, która, mając już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych pełni rolę głównego koordynatora i Monika  Majcherkiewicz, aktywny i skrupulatny koordynator. Obie Panie są młode, energiczne i pełne pasji, a przede wszystkim życzliwe i uprzejme dla pacjentów. Angażują się w pełni w obowiązki, których się podjęły i czynią to z uśmiechem na ustach, niejednokrotnie pomimo braku sztywnego harmonogramu pracy, co jest wynikiem konieczności dopasowania go do godzin odpowiadających możliwościom Pacjentów.
Administrację uzupełnia zatrudniona w charakterze rejestratorki medycznej Natalia Haziak - młoda, sympatyczna i pracowita osoba, która powita Was w Recepcji. Natalia ma  wykształcenie techniczne, uśmiech na ustach i umiejętności językowe. Posługuje się płynnie językiem angielskim, zaczyna hobbystycznie przygodę z językiem portugalskim oraz włada biegle polskim językiem migowym.

Zapraszamy!

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem