DROGI PACJENCIE i GOŚCIU DERMAPOLIS,

Jako Zespół DERMAPOLIS Medical Dermatology Center staramy się przestrzegać wytycznych sanitarnych i zasad higieny, dotyczących bezpieczeństwa, aby powstrzymać infekcje wirusowe (w tym SARS-CoV-2) i bakteryjne.
Prosimy, przeczytaj uważnie poniższy tekst:

» czytaj więcej

Nasz zespół

;)

Nasz zespół to lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dermatologii klinicznej, ambulatoryjnej, szpitalnej, z doświadczeniem akademickim, stażem w Polsce i zagranicą, koordynatorzy z wieloletnim stażem w badaniach klinicznych oraz doświadczone pielęgniarki. Wszyscy posiadamy aktualne certyfikaty i odnawiane na bieżąco obowiązkowe szkolenia. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i badawczymi w kraju i za granicą, w trosce o jakość świadczonych usług, pozostających w zgodzie z zasadami EBM (Evidence Based Medicine).

Zapraszamy

Nasz
ośrodek

powstał dzięki wytężonej, wieloletniej pracy całego Zespołu.
Robimy to, co lubimy.

Marzył nam się Ośrodek - mały, ale sprawnie działający, z własnymi, zoptymalizowanymi "mocami przerobowymi", który zapewniałby wysoki poziom realizacji badań klinicznych i dawał lokalnej społeczności możliwość leczenia najnowszymi metodami przewlekłych, trudnych chorób skóry, działający w oparciu o dobre standardy etyki.
Na podstawie długoletnich, rozmaitych doświadczeń – chcieliśmy wreszcie skupić się na dążeniu do doskonałości i szlifowaniu umiejętności delegowania obowiązków, w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku. 
Dedykujemy Państwu nasz nowy Ośrodek i mamy nadzieję, że w realizacji dążeń, zapewnimy prawidłowy poziom świadczeń zdrowotnych w przyjaznym i spełniającym nowoczesne standardy medyczne i estetyczne otoczeniu oraz wysoką jakość realizowanych projektów klinicznych, które podejmujemy dla dobra naszych Pacjentów, nas samych oraz wszystkich, którzy nam zaufali.
                                                                                                                                            Zespół DERMAPOLIS

Misja
‘Bene dignoscitur bene curatur‘
Zadanie
Leczyć nowocześnie
Pragnienie
Transparentność i budowanie zaufania miedzy Personelem a Pacjentem, gdyż Pacjent jest zawsze najważniejszy!

Po pierwsze dermatologia

Tu spotkasz terapie i nowoczesne sposoby leczenia, które zapewnią Ci dostęp do najnowszych technologii medycznych, jakie są możliwe w oparciu o krajową i międzynarodową współpracę.

czytaj więcej

Dyplomowani dermatolodzy

Specjaliści z wieloletnim stażem i doświadczeniem, w zakresie dermatologii klinicznej, ambulatoryjnej, szpitalnej, z doświadczeniem akademickim, stażem w Polsce i zagranicą.

czytaj więcej

Nasz Zespół

Lekarze, pielęgniarki i koordynatorzy posiadają wieloletni staż w dziedzinie badań klinicznych, szczególnie z dziedziny dermatologii oraz odnawiane na bieżąco obowiązkowe szkolenia.

czytaj więcej

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem