DROGI PACJENCIE i GOŚCIU DERMAPOLIS,

Jako Zespół DERMAPOLIS Medical Dermatology Center staramy się przestrzegać wytycznych sanitarnych i zasad higieny, dotyczących bezpieczeństwa, aby powstrzymać infekcje wirusowe (w tym SARS-CoV-2) i bakteryjne.
Prosimy, przeczytaj uważnie poniższy tekst:

» czytaj więcej

 

Imponderabilia

 

Jeszcze w zielone gramy

Lubimy wyzwania, dlatego wybraliśmy dla naszych Pacjentów i siebie – przepiękną, majestatyczną roślinę o wartościach terapeutyczno-sentymentalnych. Wybraliśmy roślinę długowieczną, z tradycjami antycznymi i biblijnymi. Nasza Oliwka europejska (Olea europea) ma ponad 40 lat, mieszka z nami od samego początku. Dbamy o nią wspólnie (jest wymagająca), a ona odwdzięcza się urokiem i śródziemnomorską nostalgią.

STATIONS et CURES THERMALES en FRANCE

Czy słyszeliście o uzdrowiskach we Francji, które wykorzystują wody termalne o wyjątkowym składzie w leczeniu wielu chorób skóry? Wody termalne wykorzystywane są w leczeniu m.in. atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, wyprysku, rybiej łuski i innych schorzeń.

Codzienność w Dermapolis

Dermapolis jako centrum dermatologii i badań klinicznych jest placówką systemu ochrony zdrowia. Nasza codzienność obejmuje działania zdrowotne, które staramy się podejmować z należytą starannością i myślą o naszych pacjentach. 

Życie w maseczce

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na życie personelu medycznego. Pracownicy ochrony zdrowia musieli pracować przez długie godziny i zajmować się pacjentami, jednocześnie narażając się na większe ryzyko infekcji. Musieli również dostosować się do nowych protokołów i procedur, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim pacjentom.

Z perspektywy czasu

Zapraszamy na krótką wycieczkę w Czasie. Wiele „fal na wodzie, a obłoków na niebie” musiało upłynąć, aby zagościła tu na dobre sympatyczna i ceniona przez wszystkich atmosfera. Wejdź i sprawdź – być może odgadniesz, który dzieciak – teraz troszczy się o Ciebie

Dermapolis po godzinach

Staramy się resetować tak często, jak to tylko możliwe. Na co dzień jesteśmy głównie w pracy i służymy naszym Pacjentom. Odskocznią od codzienności są wspólne wypady i wyjazdy, których w minionym roku ’22 było sporo. Spójrzcie tylko na kolekcję zdjęć, pokazujących nasze upodobania.

Events

Na co dzień widzicie nas w strojach służbowych lub casual (gdy np. nie zdążymy się przebrać). Czasem jednak zdarza nam się zapomnieć i ubarwić nasz outfit…

Doskonalimy się dla Was

Życie pracownika ochrony zdrowia wiąże się z zapewnieniem opieki medycznej, diagnozowaniem i leczeniem pacjentów, współpracą z innymi osobami zajmującymi się ochroną zdrowia oraz nadążaniem za najnowszymi badaniami i osiągnięciami medycznymi.

Pets & hobby

Czy pracownicy ochrony zdrowia, a szczególnie lekarze, są w stanie realizować inne hobby, biorąc pod uwagę ich napięty harmonogram?

Kosmiczne Energie

Gdzieś nad tęczą unoszą się kosmiczne energie i są w nas.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem