DROGI PACJENCIE i GOŚCIU DERMAPOLIS,

Jako Zespół DERMAPOLIS Medical Dermatology Center staramy się przestrzegać wytycznych sanitarnych i zasad higieny, dotyczących bezpieczeństwa, aby powstrzymać infekcje wirusowe (w tym SARS-CoV-2) i bakteryjne.
Prosimy, przeczytaj uważnie poniższy tekst:

» czytaj więcej

Lekarze - specjaliści
w dziedzinie Dermatologii

Dziękujemy Pacjentom, wszystkim współpracującym lekarzom, pielęgniarkom, farmaceutom, koordynatorom badań, prawnikom i wszystkim pracownikom administracyjnym ośrodka za profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysokie standardy pracy w badaniach klinicznych oraz zaufanie jakim nas Państwo obdarzają każdego dnia.

 

Jako lekarze - dermatolodzy, z praktyką i doświadczeniem, a także odpowiednim przygotowaniem zawodowym w kraju i zagranicą - staramy się zapewnić naszym pacjentom zarówno pilną, jak i rutynową opiekę medyczną najlepiej, jak tylko umiemy.

Uważamy, iż zawód medyczny należy do delikatnej materii zawodów będących w stałym ruchu, jest wymagający, wymusza konieczność stałego doskonalenia się i kształcenia, dlatego chętnie i często uczestniczymy w wielu profesjonalnych szkoleniach i odnawiamy na bieżąco certyfikaty.
Organizujemy też regularne spotkania wewnętrzne, aby pomóc wyeliminować własne obawy i usprawnić pracę całego Zespołu, jednocześnie zwiększając komunikację wzajemną między sobą.

Posiadamy długi staż prowadzenia badań klinicznych (od 2007r), a pracujemy zgodnie z dewizą: „robimy to, co lubimy”. Wykonujemy swoją pracę z potrzeby serca, a nie tylko z potrzeb ekonomicznych, które są wtórne. Przede wszystkim chcemy pomagać pacjentom, którzy przez lata nie radzą sobie ze swoją chorobą.
Wybierając nowe badanie - staramy się opierać na własnej bazie pacjentów, którzy już nam zaufali ale chętnie przyjmiemy każdego, kto się do nas zgłosi i wymaga pomocy. Zdajemy sobie sprawę, iż choroba, czasem autentyczna zmora chorego – obciąża, przeszkadza, piętnuje i dotkliwie obniża wskaźnik jakości życia.
Wszyscy posiadamy aktualne szkolenia ICH GCP E6R2, szkolenia międzynarodowe (Warszawa, Rzym, Paryż, Londyn, Düsseldorf, Hamburg, Amsterdam, Frankfurt, Praga, Madryt) oraz liczne szkolenia online.
W badaniach klinicznych współpracowaliśmy i/ lub współpracujemy z największymi koncernami międzynarodowymi oraz wieloma ośrodkami medycznymi w USA, Japonii, Włoszech, Szwajcarii, Niemczech, Francji, Danii, Szwecji, laboratoriami zagranicznymi, m.in. Covance, LKF, PPD, Eurofins CL Europe, ACM Global Laboratories i wieloma innymi.
Długi staż i doświadczenie powoduje, iż nasz ośrodek zapewnia wysoki poziom realizacji badań klinicznych. W ocenach naszych pacjentów uzyskaliśmy wskaźnik satysfakcji (4.9/5.0), za który bardzo dziękujemy.
 
                                    EG&AS

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem