DROGI PACJENCIE i GOŚCIU DERMAPOLIS,

Jako Zespół DERMAPOLIS Medical Dermatology Center staramy się przestrzegać wytycznych sanitarnych i zasad higieny, dotyczących bezpieczeństwa, aby powstrzymać infekcje wirusowe (w tym SARS-CoV-2) i bakteryjne.
Prosimy, przeczytaj uważnie poniższy tekst:

» czytaj więcej

Witamy
w DERMAPOLIS

;)

W DERMAPOLIS realizowana jest opieka zdrowotna z możliwością stosowania innowacyjnych terapii w leczeniu chorób skóry oraz badania kliniczne z dziedziny dermatologii. Opiekę medyczną opieramy o założenia EBM, z poszanowaniem praw pacjenta, pod pełną kontrolą prawną i administracyjną.

Po pierwsze dermatologia

Tu spotkasz terapie i nowoczesne sposoby leczenia, które zapewnią Ci dostęp do najnowszych technologii medycznych, jakie są możliwe w oparciu o krajową i międzynarodową współpracę.

czytaj więcej

Dyplomowani dermatolodzy

Specjaliści z wieloletnim stażem i doświadczeniem, w zakresie dermatologii klinicznej, ambulatoryjnej, szpitalnej, z doświadczeniem akademickim, stażem w Polsce i zagranicą.

czytaj więcej

Nasz Zespół

Lekarze, pielęgniarki i koordynatorzy posiadają wieloletni staż w dziedzinie badań klinicznych, szczególnie z dziedziny dermatologii oraz odnawiane na bieżąco obowiązkowe szkolenia.

czytaj więcej

Dermatologia
Medyczna

Jako lekarze specjaliści w dziedzinie Dermatologii  - staramy się zapewnić naszym pacjentom zarówno pilną, jak i kompleksową opiekę medyczną.

Obszarem naszego zainteresowania jest dermatologia kliniczna. Dysponujemy kriochirurgią, wykonujemy biopsje skóry. Prowadzimy poradnictwo alergologiczne, z możliwością wykonania testów oraz poradnictwo onkologiczne w przypadku znamion i guzów skóry. Wykonujemy dermatoskopię.
Współpracujemy z internistą - alergologiem, kardiologiem, okulistą oraz ultrasonografistą i patomorfologiem. Jeżeli w wyniku konsultacji okaże się, iż potrzebujesz zabiegu z zakresu dermatochirurgii – skontaktujemy Cię ze specjalistą chirurgiem, który rozwiąże Twój problem.
W zakresie dermatologii estetycznej - możemy odmłodzić Twoją skórę, zlikwidować rozstępy i inne niechciane blizny, z użyciem opatentowanej technologii lasera frakcyjnego firmy Palomar®.

Jesteśmy otwarci od 10.00 do ostatniego pacjenta. Z uwagi na poszanowanie Twojego czasu - prosimy jednak o wcześniejsze ustalenie godziny wizyty.

Rejestracja: Pn - Pt od 10.00
DERMAPOLIS - Jakość, której możesz zaufać!

BADANIA
KLINICZNE

Badania prowadzą lekarze specjaliści, dermatolodzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w rozpoznawaniu i leczeniu schorzeń skóry, koordynują osoby z długoletnim stażem w badaniach klinicznych i zaopatrują doświadczone Pielęgniarki.
Leczenie i opieka lekarsko-pielęgniarska dedykowana Pacjentom, którzy zgadzają się na badanie są całkowicie bezpłatne.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem